מערכת התגובות והדיון – שאלות ותשובות

5645484231564754

הדיון באמצעות מערכת-התגובות היא לב ליבו של האתר. כאן המקום ללבן סוגיות, להציג את דעתך (רצוי המנומקת), להוסיף מידע על הקיים או לבקר באופן עינייני את המאמר. כל תגובה שתפרסם תשלח באופן מיידי גם לתיבות המייל של כל חברי האתר. לפיכך, כדאי לספור עד עשר לפני פרסום התגובה, רצוי לבדוק שהתגובה חפה משגיאות וערוכה כהלכה. אנו ממליצים לא לפרסם תגובות מקוצרות בנוסח “אני מסכים” או “יפה מאוד”. מקבל התגובה במייל לא יבין מה כל-כך יפה ולמה בדיוק אתה מסכים.

סדר הופעת התגובות

התגובות מאורגנות בסדר הופעה מהישן אל החדש, כאשר התגובה הראשונה (הישנה ביותר) היא העליונה והבאות אחריה מסודרות מטה בסדר מיספור עולה. אולם – כאשר התגובה היא לתגובה קודמת ולא לפוסט עצמו, הרי היא תופיעה מתחת לתגובה הקודמת (ואם מספר התגובה הקודמת היה 5 הרי שמספרה יהיה 5.1)

איך מגיבים?

אם ברצונך להגיב לפוסט עצמו, השתמש בעורך התגובות הנמצא בתחתית העמוד. אם ברצונך להשיב לתגובה כלשהי, לחץ על “השב למגיב” ויפתח עורך תגובות.

עורך התגובות מאפשר לך עריכה בסיסית של טקסט: הדגשה, קו-תחתון, נטוי, צבע טקסט, מספור, תבליט, מירכוז וימין שמאל (עברית/אנגלית), קישור וביטול קישור. כמו כן כולל העורך אפשרות הגדלה למסך-מלא (חזרה למצב רגיל ע”י לחיצה חוזרת על כפתור “המסך המלא”). אל התגובה ניתן להוסיף תמונה אחת בלבד בפורמט Gif, Png, Jpg. אין טעם להוסיף תמונות גדולות מאוד מפני שהמערכת מכווצת את כל התמונות לרוחב מקסימלי של 600 פיקסל.

עורך התגובות

בסיום הכתיבה והעריכה, לחץ (פעם אחת זה מספיק) על “הוסף תגובה”. לפעמים זה לוקח מספר שניות…

אני רוצה לצרף לתגובה עוד תמונות או קובץ וורד או PDF

אנו מאמינים שדיון הוא בעיקרו דו-שיח טקסטואלי. תמונות וקבצים המוטמעים בתוך התגובה מעמיסים על הקורא והופכים את שירשור הדיון להיות ארוך וקשה לקריאה. לפיכך, אנו מאפשרים הוספת תמונה אחת בלבד לכל תגובה (בצירוף טקסט נלווה). אם בכל זאת חשוב לך לצרף תמונות נוספות או קבצי קריאה, העלה את הללו לשרת איחסון חינמי וצרף לתגובה קישור לתמונה או לקובץ. אל תשתמשו בשרות המאחסן תמונות או קבצים לזמן קצר בלבד. אנו רוצים שתמונה/קובץ יהיו נגישים לקורא התגובה גם בעוד שנה.

אם מדובר בתמונות, אנו ממליצים על שרתי איחסון התמונות:

קבצי וורד או PDF ניתן לאחסן בדרופבוקס או בגוגלדוקס. לוודא שהם במצב “ציבורי” ולצרף לתגובה קישור להורדה

התגובה שפרסמתי מכילה שגיאות, מה לעשות?

אין באפשרותך לערוך תגובה אחרי שכבר פורסמה. פנה אלינו באמצעות “צור קשר“, ציין את הדרוש עריכה או מחיקה ואנו נבצע זאת עבורך.

מחלוקות, דעות מנוגדות או מקוממות

גם אם הדיון נקלע למחלוקת או אם דברים שנכתבו מקוממים אותך, אנא הקפד לשמור על תרבות-דיון נאותה. אם אתה סבור שאחד החברים הפר את כללי התקנון, באפשרותך לפנות אלינו באמצעות דף “צור קשר” ולפרט את תלונתך.

 איך אדע שהתפרסמה תגובה באתר?

המערכת דואגת לשלוח מייל אשר יעדכן אותך על כל תגובה המתפרסמת באתר.

אני מבקש להפסיק לקבל הודעות על תגובות חדשות. מה עלי לעשות?

1. היכנס אל הפרופיל האישי שלך

FireShot Screen Capture #146 - 'במה להיסטוריה צבאית'

כניסה לפרופיל האישי בסרגל הצד הימני

2. בתפריט הימני, לחץ על “Comment Notifier”

FireShot Screen Capture #144 - 'פרופיל אישי › במה להיסטוריה צבאית — וורדפרס'

Comment Notifier

3. סמן את התיבה “Check to disable further notifications” ולחץ על “שמור שינויים”

FireShot Screen Capture #145 - 'Comment Notifier › במה להיסטוריה צבאית — וורדפרס'

סימון תיבה ושמירת שינויים

 

בברכה,
צוות האתר